دعوت به همکاری

ما تی‌وی از تمامی تولیدکنندگان مستقل محتوای تصویری دعوت می کند تا طرح های پیشنهادی خود را حداکثر تا تاریخ 10 مرداد 1402 (1 اوت 2023) برای ما بفرستند. محتوای تصویری پیشنهادی می‌تواند شامل مجموعه مستند، تاک‌شو، پادکست‌های تصویری، ویدیو کلیپ، برنامه های خبری و ... و به زبانهای فارسی، کوردی، تورکی، بلوچی، عربی، گیلکی، یا دری باشد.

ما تی‌وی پس از بررسی طرح‌های پیشنهادی، تعدادی از آن‌ها را برای تولید آزمایشی (pilot) انتخاب می‌کند. هزینه تولید نمونه آزمایشی با کیفیت مناسب بر اساس توافقات دوجانبه پرداخت خواهد شد. چنانچه نمونه آزمایشی مورد تصویب قرار گیرد با برای تولید مجموعه قرارداد بسته خواهد شد.

تولیدات تصویری می تواند با اسم یا بدون اسم تولیدکنندگان از این شبکه تلویزیونی پخش شود. به همین دلیل تمامی کسانی که چه در داخل و چه در خارج از ایران مایل نیستند که نامشان فاش شود می‌توانند به شکل ناشناس با ما تی‌وی همکاری کنند.

فرم طرح پیشنهادی برای تولید محتوای تصویری

ما تی‌وی همچنین از روزنامه نگاران مستقل، متخصصان تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی، طراحان گرافیک، فیلمبرداران، و ادیتورهای مقیم خارج از ایران دعوت می کند تا در صورتی که به کار با این شبکه تلویزیونی علاقه‌مند هستند رزومه خود را از طریق ای‌میل زیر برای ما بفرستند: Media [@] z2a.media

سازمانهای مردم نهاد و حقوق بشری در خارج از ایران که تمایل دارند تا محتوای تصویری تولیدی شان با پخش در ما تی‌وی مخاطبی وسیع بیابد می‌توانند با این ای‌میل با ما تماس بگیرند: [email protected]